Nasza Kancelaria

zajmuje się pomocą prawną - czyli udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism i umów oraz reprezentacją w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych i gospodarczych, spadkowych i rodzinnych
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_slide]
[/db_pb_fullwidth_slider]

O nas

aneta niemczyk riwerska

Aneta Niemczyk – Riwerska

ADWOKAT

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisana na listę adwokatów Częstochowsko – Piotrkowskiej Izby Adwokackiej. Zawód adwokata wykonuje od 2008 r.

Działa w samorządzie adwokackim. Od 2021 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie i jednocześnie pełni funkcję Przewodniczącej Zespołu Wizytatorów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie. Wcześniej pełniła funkcję wizytatora przy ORA w Częstochowie.

Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, rozwodowych oraz spadkowych. Interesuje się również problematyką szeroko rozumianej mediacji.

Zbysław Riwerski

Zbysław Riwerski

ADWOKAT

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Najbardziej doświadczony członek naszego Zespołu – zawód adwokata wykonuje nieprzerwanie od 1998 r. W 2019 r. wpisany również na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

Specjalnością Pana Mecenasa są wszelkie sprawy dotyczące własności nieruchomości – w tym nieruchomości rolnych.

Paweł Niemczyk

Paweł Niemczyk

RADCA PRAWNY

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie. Z Kancelarią związany od 2009 roku – jeszcze w czasie studiów. Od 2018 r. wykonuje zawód radcy prawnego.

Jego specjalnością są umowy, prawo gospodarcze, spółki oraz prawo autorskie. Interesuje się również problematyką prawa w internecie.

Czym się zajmujemy?

Kancelaria zajmuje się pomocą prawną – czyli udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism i umów oraz reprezentacją w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych i gospodarczych.

Jeśli chodzi o sprawy sądowe – zajmujemy się nimi na każdym etapie. Przygotowujemy sprawę, pomagamy zgromadzić dowody, udzielamy pomocy w zgromadzeniu dowodów, sporządzamy pozwy, wnioski i pisma procesowe i reprezentujemy Klienta aż do zakończenia sprawy.

Od 3 lipca 2021 r. w sprawach cywilnych przeprowadzane są rozprawy online. Kancelaria reprezentuje Klientów także na rozprawach online.

Polecamy uwadze

Okręgowa Rada Adwokacka
w Częstochowie

www.ora.czest.pl

Centrum Mediacji
przy Naczelnej Radzie Adwokackiej

centrummediacji.nra.pl