Zbysław Riwerski

Adwokat.

Ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach. Aplikację adwokacką odbył przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie. Pan Mecenas może się poszczycić najdłuższym spośród nas stażem zawodowym – zawód Adwokata wykonuje bowiem od roku 1999.
Domeną Pana Mecenasa są wszelkiego rodzaju sprawy majątkowe, umowy oraz prawo związane z nieruchomościami (regulacja własności, zasiedzenie, uwłaszczenie, rozgraniczenie itp). Pan Mecenas specjalizuje się również w sprawach o podział majątku i dział spadku.

Oprócz tego Pan Mecenas broni także wielu Klientów w sprawach karnych.

Aneta Niemczyk – Riwerska

Adwokat.

Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie Zawód Adwokata wykonuje od 1 listopada 2008 r.
Pani Mecenas specjalizuje się we wszelkich problemach prawnych związanych z rodziną i jej funkcjonowaniem. Wśród najczęściej spotykanych problemów, którymi Pani Mecenas się zajmuje wymienić należy sprawy alimentacyjne oraz rozwodowe. Adwokat Aneta Niemczyk – Riwerska pomaga również w regulowaniu kontaktów z dziećmi.
Niestety, konflikty rodzinne prowadzą nieraz do spraw karnych. W takich sytuacjach Pani Mecenas również udziela wsparcia.
Adwokat Aneta Niemczyk – Riwerska reprezentuje interesy Klientów we wszelkiego rodzaju sporów na tle podziału majątku oraz spadku – tego typu konfliktów rodzinnych niestety również nie brakuje. Nadto Pani Mecenas prowadzi liczne sprawy związane ze spadkami i testamentami. Ta dziedzina prawa jest pasją Pani Mecenas od samego początku jej kariery prawniczej.

Paweł Niemczyk

Adwokat, Radca Prawny.

Do zespołu Kancelarii dołączył w 2009 r. - jeszcze w okresie studiów.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W latach 2014 – 2016 odbył aplikację adwokacką. W 2017 r. zdał egzamin adwokacki i został wpisany na listę Adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie.

W 2018 r. został również wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu i obecnie wykonuje zawód Radcy Rrawnego.

Od początku swojej kariery zawodowej pasjonuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, prawem umów, spółkami oraz prawem związanym z nowymi technologiami, Internetem i prawem autorskim.